AUTORIZUOTAS  LG ORO KONDICIONIERIŲ IR ŠILUMOS SIURBLIŲ SERVISAS

UAB „TECHTOPAS“ yra autorizuotas garantinių ir pogarantinių LG Electronics oro kondicionierių ir šilumos siurblių servisas Lietuvoje. Taip pat parduodame ir montuojame visų tipų oro kondicionierius, vėdinimo sistemas ir šilumos siurblius (oras-oras, oras-vanduo). Atliekame techninės priežiūros ir aptarnavimo darbus visoje Lietuvoje. Suteikiame garantiją.

ŠIS BEI TAS

Oro kondicionieriai – tai įrenginiai, leidžiantys reguliuoti ir palaikyti pageidaujamą patalpų oro temperatūrą. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai užtikrina komfortišką aplinką tiek vasaros, tiek žiemos periodu. Į sistemas įdiegti oro valymo filtrai naikina bakterijas, nemalonius kvapus ir įvairius alergenus, o pagrindiniai filtrai sulaiko dulkių daleles. Su tinkamai parinkta Jūsų patalpoms oro kondicionavimo ar vėdinimo sistema visada jausitės gerai ir komfortiškai.

APIE MUS

UAB “TECHTOPAS” teikia oro kondicionierių, šilumos siurblių ir oro vėdinimo sistemų pardavimo – montavimo ir techninės priežiūros paslaugas.
Darbo patirtis šioje srityje leido mums įvertinti ir atsirinkti pačius optimaliausius patalpų šaldymo, šildymo bei vėdinimo produktus.

Mes siūlome laiko patikrintus LG Electronics, Fujitsu, Electrolux oro kondicionierius, šilumos siurblius ar oro vėdinimo rekuperatorius. Mūsų komanda įvertinus patalpas, išklausius ir aptarus pageidavimus, patars ir parinks Jums tinkamiausią ir patikimiausią įrangą.
Norint, kad įrengtos sistemos veiktų patikimai, jų montavimas turi būti atliktas pagal gamintojo reikalavimus, o tam reikalinga ne tik techninės žinios, bet ir montavimo patirtis.
Suteikiame garantiją ne tik vėsinimo ar šildymo įrangai, bet ir atliktiems darbams.
Taip pat teikiame nemokamas konsultacijas, atliekame techninę – profilaktinę apžiūrą.

Mes siekiame būti partneriu, kurį pirmiausia renkasi pirkėjai ir tiekėjai.